Aktif Bank Telefon Bankacılığı Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Aktif Bank Telefon Bankacılığı Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0

Aktif Bank Telefon Bankacılığı Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Aktifbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası,

4443050

aktifbank-logo

Aktif Bank İletişim Merkezi
Dünyanın her yerinden, günün her saati müşteri temsilcilerimiz size hizmet vermek için telefonun diğer ucunda!

Aktif Bank İletişim Merkezi sayesinde dilediğiniz an tüm bankacılık işlemlerinizi dilerseniz Sesli Yanıt Sistemimiz aracılığıyla, dilerseniz müşteri temsilcimize bağlanarak anında gerçekleştirebilirsiniz. Fiyat ve ücret avantajından faydalanarak para çekme hariç tüm bankacılık işlemlerinizi güvenle yapabilirsiniz. Size bir telefon kadar yakınız!

Aktif Bank İletişim Merkezi’ne yurt içinden 444 30 50, yurt dışından +90 212 444 30 50 ile ulaşabilirsiniz.

Aktif Bank’ta hesabı olan ya da kredi kullanmış olan tüm müşterilerimiz, 444 30 50 Aktif Bank İletişim Merkezi’ni arayıp, önce 1’i ardından 2’yi tuşlayarak şifrelerini hemen oluşturabilirler.

Aktif Bank, stratejilerini Doğrudan Bankacılık, Bölgesel Bankacılık ve Şehir Bankacılığı adını verdiği sacayakları üzerinde inşa eden ve “Yeni Jenerasyon Bankacılık” olarak ifade ettiği özgün iş modeli ile bankacılık sektöründe öncü konumda olan, güçlü teknolojik olanaklara sahip bir bankadır. Yeniden yapılanmaya başladığı 2007 yılından bu yana Türkiye’nin en hızlı büyüyen bankası olmuş ve bu dönemde tüm dünyayı etkileyen krizlere rağmen yaklaşık 50 kat büyüme başarısını göstererek farklılıklarını iş sonuçlarına yansıtma becerisini kanıtlamıştır. 2012 yıl sonu rakamlarına göre bu büyüme oranı ile, aktif büyüklüklerine göre bankalar sıralamasında 5 yılda 41. sıradan 25. sıraya yükselmiştir.

Share.

About Author

3 Yıldır İnternet Aleminde Sayfalar Yapıyorum..İnsallah Sayfalarımız Sizlere Yardımcı Oluyordur..Yorum Yapmayı Unutmayın.

Leave A Reply

Bunlar da ilginizi cekebilirclose
telefonbilgileri.com