Asya Katılım Bankası Bank Asya Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numaraları

Asya Katılım Bankası Bank Asya Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numaraları

5

Asya Katılım Bankası Bank Asya Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numaraları

444 ASYA  2792

AsyaBank

444 ASYA Mutlu Müşteri Hattı’nı arayarak Müşteri Memnuniyeti Yetkilimize bağlanabilirsiniz.

* Mutlu Müşteri Hattı’nı harf-rakam eşlemesi olmayan telefonlardan aramak için, 444’ün ardından “ASYA” yerine 2792’yi tuşlayınız.

 

Asya Katılım Bankası A.Ş. Genel Müdürlüğü

Adres : Saray Mah. Dr.Adnan Büyükdeniz Cd. No.10 34768
Ümraniye / İSTANBUL
Tel : 90 (216) 633 50 00 Pbx
Fax : 90 (216) 633 50 50
S.W.I.F.T : ASYATRIS
Öneri, İstek, Şikayet ve Memnuniyetlerinizi lütfen bizimle paylaşınız.

İletişim Formu‘nu doldurarak e-mail gönderebilirsiniz.

ASYA KATILIM BANKASI A.Ş. Türkiye’nin altıncı özel finans kurumu olarak 24 Ekim 1996 tarihinde, Altunizade’ deki Merkez Şubesi ile faaliyetlerine başlamış ve 20.12.2005 tarihinde “Asya Finans Kurumu Anonim Şirket”i olan şirket unvanı “Asya Katılım Bankası Anonim Şirketi” olarak değiştirilmiştir.

Kuruluş sermayesi 2 milyon TL, mevcut ödenmiş sermayesi 900 milyon TL olan Bankamızın, tabana yayılmış yerli sermayeye dayanan, çok ortaklı bir yapısı vardır.

Faizsiz bankacılığın gereklerine uyarak üretime destek olmayı kuruluş prensibi olarak kabul eden Bank Asya’nın temel amacı; müşteri odaklı hizmet anlayışından hareketle, teknolojinin getirdiği en son imkanları kullanarak, faizsiz finans sistemini daha geniş kitlelere ulaştırabilmektir. Bu doğrultuda şube sayımız Erbil ve Gezici şubelerimizle birlikte Mayıs 2013 tarihi itibarıyla 269 şube ve yurt içinde 1, yurt dışında 1000 muhabir banka ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ne sahip ilk katılım bankası olan Bank Asya; bireysel, ticari ve kurumsal bankacılık alanlarında müşterilerinin her türlü ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak ürün yelpazesi ve yapılanması ile faaliyet göstermektedir. Bank Asya, geleneksel dağıtım kanalları olan şubelerinin dışında İnternet Şubesi, Alo Asya Telefon Bankacılığı, ATM ve POS terminalleri ile bankacılık hizmetlerini kesintisiz, hızlı ve etkin bir şekilde sunmayı hedeflemektedir.

Bank Asya, şu iki temel yaklaşımı kendi gelişiminin ve hedeflediği pazar payına ulaşabilmesinin bir gereği olarak kabul etmekte ve bunun için çaba sarf etmektedir:

Faizsiz bankacılık ürünlerini geliştirerek, bu konuda yeni türev ürünler ortaya koymak.
Bankacılıkta etkin bir biçimde kullanılmakta olan ürünlerin faizsiz bankacılık sistemine adaptasyonunu sağlamak.
Bank Asya, çalışma prensiplerini, misyonunu ve vizyonunu çalışanlarının geniş katılımıyla belirleyerek, paylaşmanın ve başarıya olan inancın bir ürünü olarak kurum kültürünün unsurları haline getirmiştir.

bank asya müşteri hizmetlerine bağlanma,bank asya internet şubesi,,bank asya müşteri hizmetleri no,bank asya müşteri hizmetleri 444,bank asya müşteri hizmetleri bağlanma,bank asya müşteri numarası öğrenme

Share.

About Author

3 Yıldır İnternet Aleminde Sayfalar Yapıyorum..İnsallah Sayfalarımız Sizlere Yardımcı Oluyordur..Yorum Yapmayı Unutmayın.

5 Yorum

 1. selamlar fındıkzade subenizdeki Gökhan özyapar bireysel müşteri temsilcisi mukenmel müşteri karşılıyor onun yeri bence daha yüksek bır görev canla basla çalışıyor ben bu arkadasın musterısı olmaktan cok memnunum bu arada kartlarında ilk önce ucretsız diye dağıtılıp sonra ucret alınmasıda vahim bir durum bence dikkate alırsanız sevinirim saygılarımla.

 2. Lütfiye Kıymacı on

  sonu 0718 no ile biten bankanıza ait kredi kartıma Temmuz /2013 ekstresinde yıllık kart bedeli olarak 30.- TL. tahsil edilmiş olup, bana kredi kart verilirken hiçbir zaman kredi kartı bedeli alınmayacağı söylenmişti o yüzden kart almayı kabul etmiştim. görüyorumki kartı müşteriyi kandırıp verene kadarmış verilen söz ben bu kart bedeline itiraz ediyorum ve bu bedelin tarafıma iadesini talep ediyorum. 444 4 888 nolu telefonunuzdan şifremi unuttuğum için bir türlü sonuç alamadım o yüzden mail atmaktayım. Ayrıca bu bedel tarafıma iade edillmiyecekse ve bundan sonra da kredi kartı yıllık bedeli alınacaksa hem asıl kartımın hemde kızlarıma almış olduğum(Tuğçe Kıymacı ve İrem Büşra Kıymacı’ya ait ek kart) ek kartların acilen iptalini istiyorum

 3. milazim yıldız on

  sayın banka asya yönetıcılerı çağrı merkezını en 20 kere aradım ama bır türlü telefonu açan çıkmadı telekomla ortakmısınız az sonra dıyor başka bışe demıyor ama sonu yok hep az sonra bensızın kıredı kartınızı kullanıyorum verırken kart parası yok dedınız ama bakıyorum kı yalan yolan olmuş 30.00tl kartparası kesmişsınız be o parayı ödemek istemıyorum kendımı aldatılmış hıs edıyorum kıredı kartını ıptal edecem ama banka dıyor telefon dan edeceksınız telefon cevap vermıyor pekı ben ne yapacam kesınlıkle ya para ya ıptal parayı bankaya helal etmıyorum yazıma cevap beklıyorum acele cevap beklıyorum ınsanlık namına sızde dıyer bankalargıbı aldatıcı olmayın
  çünkü sizde faız değil karpayı var oda neyse onuda bilmıyorum

 4. Mustafa Özgün on

  Hamili olduğum kredi kartından 2013 yılı Temmuz ayına ait Hesap Bildirim Cetvelinde 30 TL. kredi kartı yıllık üyelik ücreti kesildiğini öğrenmiş bulunuyorum. Daha önce sözleşmede olmayan bu tek taraflı karar en geç Haziran 2013 te mesaj elektronik posta yoluyla tarafıma bildirilmesi gerekirken bildirilmemiş, Ağustos 2013 te cep telefonu ve elektronik posta yoluyla tarafıma 30 TL (29.96 TL, hesabımdaki +0.04 TL kesilerek) tahakkuk ettirilmiştir.
  Şimdiye kadar tarafıma ektsra (açık borç bildirimi) posta yoluyla da hesap açıldığı tarihten itibaren hiç gönderilmemiştir. Bankanın tek taraflı kararı tarafıma zamanında bildirilmediğinden (Haziran 2013 dönemi) tarafıma bildirilen borcun haksız ve hukuk dışı bir taleptir.

  Yukarıda saydığım nedenlerle 2013 yılı Temmuz ayına ait Hesap Bildirim Cetvelinde yer alan yıllık üyelik ücretine itiraz ediyor ve talep edilen ve kesilen 30 TL kredi kart yıllık üyelik ücretinin iptal edilmesini talep ediyorum. Aksi halde yasal yollara başvuracağım hususunu bilgilerinize sunarım. Saygılarımla. 14/08/2013

 5. esn dalçınar on

  BANK ASYA müdürlüğü’ne şikayetimdir: müşteri temsilcilerinizin bizi temsil edemeyecek kadar meşgul olmalarına telefonları açmamalarına ama ingilizce menüden kartım çalındı derseniz hemen bağlanmalarına(ikini sınıf vatandaş muamelesi) ama türk oldugunuzu öğrenip sizi başka bir menüye yönlendirdiklerinde yine müşteri temsilcilerinin başka müşterilerle görüşmekte olmasına YAPACAK BİR ŞEYİNİZ OLMALI (17 :30 da aramaya başladığım ulaşılmaz müşteri temsilcilerinize henüz ulaşamadım şikayet etmek istedim mesai saati dışında oldugum için mutsuz müşteri bile olamadım Güncellme yapmadınız için kart ekstresini yazdırdığımda şubat ayının extresini alıyorum geçen ay kartıma iade edilmesi gereken bir paradan haberdar olamıyorum gereğinin yapılmasını rica derim

Leave A Reply

Bunlar da ilginizi cekebilirclose
telefonbilgileri.com