Bank Pozitif Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numaraları

Bank Pozitif Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numaraları

0

Bank Pozitif Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numaraları

444 4 365

bankpozitif


Banner_Paket 560x200 Image Banner


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: BankPozitif Genel Müdürlük

Adres
BankPozitif Kredi ve Kalkınma Bankası A.Ş.
Rüzgarlıbahçe Mahallesi
Kayın Sok No:3 34805
Kavacık Beykoz / İstanbul

Telefon
+90 (216) 538 25 25

Fax
+90 (216) 538 42 58

BankPozitif bireylere ve kurumlara yönelik bankacılık hizmetleri sunan Türkiye’de kurulmuş bir bankadır.
BankPozitif, sermaye büyüklüğü ve uluslararası kredi derecesi olarak, mali yapısı açısından Türkiye’deki en güçlü bankalardan biridir.(Kredi dereceleriyle ilgili banka listesi için lütfen aşağıdaki tabloya bakınız)
BankPozitif, klasik bankalardan farklı olarak tüketici kredilerini teknolojik kanallar üzerinden sunan, bu konuda Türkiye’de lider ve yenilikçi bir bankadır.
Türkiye’de ilk ve tek olan bu yenilikçi hizmet sayesinde, müşterilerimiz banka şubesine gitmeye gerek kalmadan, tüm kredi işlemlerini internet üzerinden tamamlayabilirler.
BankPozitif, hedeflediği sektörlerdeki bilgi birikimi, uzman kadrosu ve hizmet odaklı yaklaşımı ile hızlı bir şekilde yüksek kaliteli hizmetler sunarak kurumsal bankacılık alanında kendini farklılaştırmayı hedeflemektedir.
BankPozitif kuruluşundan bugüne ülke ekonomisine 2 Milyar Amerikan Doları tutarında kredi ile kaynak sağlayarak, sektörde önemli bir oyuncu olmuştur.
Bankamızın bağımsız mali denetimi uluslararası en büyük denetim ve danışmanlık şirketlerinden olan KPMG tarafından yapılmakta olup, finansal tabloları dahil bankamız bilgilerine Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) ve Türkiye Bankalar Birliği internet sitesi veya bankamızın kendi internet sitesinden ulaşılabilir.

bank pozitif genel müdürü,bank pozitif şubeleri ankara,bank asya
bank pozitif genel müdürlük,bank pozitif bostancı,bank pozitif iletişim

Share.

About Author

3 Yıldır İnternet Aleminde Sayfalar Yapıyorum..İnsallah Sayfalarımız Sizlere Yardımcı Oluyordur..Yorum Yapmayı Unutmayın.

Leave A Reply

Bunlar da ilginizi cekebilirclose
telefonbilgileri.com