gittigidiyor.com Yardım Üyelik iptali Nasıl Yapılır

gittigidiyor.com Yardım Üyelik iptali Nasıl Yapılır

0

gittigidiyor.com Yardım Üyelik iptali Nasıl Yapılır?

GittiGidiyor’a kullanıcı adınızla ve şifrenizle giriş yapın. Bana Özel sayfanızda yer alan Bilgilerim & Ayarlarım’a tıklayın. “Üyeliğimi İptal Et”e tıklayın ve üyelik iptal işlemlerinizi başlatın.

Not: GittiGidiyor’da devam eden, süreci tamamlanmamış herhangi bir işleminiz varsa üyelik iptaliniz gerçekleşmez. Yarım kalan işlemleriniz tamamlandıktan sonra üyelik iptali yapabilirsiniz.

g1

 

Üyeliğinizi neden iptal etmek istediğinizi seçin.

 

g2

Üyelik iptal nedeninizi detaylandırın.

g3

 

 

 

 

 

K

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Üyelik iptal nedeninizi detaylandırın.

g4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Üyelik iptal nedenlerinizi seçtikten sonra aklınıza takılan sorularla ilgili ipuçlarından yardım alabilir, üyeliğinizi devam ettirebilir ya da kapatabilirsiniz.

g4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Üyeliğinizi kapatmak istiyorsanız “Üyeliğimi Kapatmak İstiyorum” butonunu kullanabilirsiniz.
Önemli: Üyeliğiniz iptal edildiğinde hiçbir şekilde üyeliğinizi geri getiremez, kayıtlı tüm ayarlarınız silinir ve favori kullanıcı olarak işaretlenmişseniz kullanıcıların Bana Özel sayfalarından kaldırılırsınız.

g5

Üyelik iptal nedenlerinizi seçtikten sonra aklınıza takılan sorularla ilgili ipuçlarından yardım alabilir, üyeliğinizi devam ettirebilir ya da kapatabilirsiniz.

 

Kullanıcı adımı nasıl değiştireceğim?

Kullanıcı adı değişikliği talebinizi Destek Hattı’na mesaj göndererek iletebilirsiniz. Talebiniz uygun görüldüğünde değişiklik yapılacaktır.

Kullanıcı isimlerinde; Türkçe karakter, boşluk, büyük harf ve özel karakterler (@, &, ‘, <, +, %, ? gibi) kullanılmamaktadır. Kullanıcı ismi oluşturulurken harf, rakam; noktalama işaretlerinden ise sadece kısa çizgi (-) ile alt çizgi (_) kullanılabilir.

Kullanıcı adınız, GittiGidiyor’da diğer kullanıcıların sizi tanıyacağı, sadece size özel olacak isimdir. Ürün alıp sattığınızda, bir kullanıcıyla iletişime geçtiğinizde, yaptığınız işlemlere için puan ve yorum verdiğinizde, diğer GittiGidiyor kullanıcıları tarafından kullanıcı adınız görülecektir. Gerçek isminiz ve kişisel bilgileriniz, diğer kullanıcılar tarafından görülmeyecektir.

GittiGidiyor’a giriş yapmak için kullanıcı adı ve şifrenizi kullanmanız gereklidir. Siteye kaydolurken, hatırlayabileceğiniz bir kullanıcı adı ve şifre belirlemeniz bu yüzden önemlidir.
Örneğin:
İlgi alanlarınız, işiniz veya favorilerinizle ilgili sözcükler seçebilirsiniz.

Belirleyeceğiniz kullanıcı adına, bulunduğunuz şehirle ilgili bir ayrıntı ekleyebilirsiniz.

Harf (a-z), rakam (0-9) ve bazı sembollerin (“-”, “_”) karışımından oluşacak kullanıcı adı ve şifreler güvenli olacaktır. Kullanıcı adınız Türkçe karakterleri (ı, İ, ğ, Ğ, ü, Ü, ş, Ş, ç, Ç, ö, Ö) içermemelidir.

Kullanıcı adınızı belirlerken dikkat etmeniz gerekenler:
@, &, ‘, (, ), <, veya > karakterlerini kullanmayın.

Kullanıcı adınız boşluk içermemelidir. (Boşluk yerine – veya _ sembollerini kullanabilirsiniz.)

Bir e-posta veya internet adresini ima eden öğeler (Ör: xyz.com), “.com, .net, .org, .edu” uzantılarını kapsayan öğeler veya bu öğelerin _com, -com olarak kullanılması yasaktır. Bu kullanıcı adlarını, ancak e-posta veya internet adresi bağlamını eklemeden kullanabilirsiniz. (Örneğin xyz.)

Share.

About Author

3 Yıldır İnternet Aleminde Sayfalar Yapıyorum..İnsallah Sayfalarımız Sizlere Yardımcı Oluyordur..Yorum Yapmayı Unutmayın.

Leave A Reply

Bunlar da ilginizi cekebilirclose
telefonbilgileri.com