İng Bank Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numaralar

İng Bank Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numaralar

0850 222 0 600

ING_Bank_logo

ING Bank Telefon Bankacılığı, haftanın 7 günü 24 saat bankacılık işlemlerinizi hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde üstelik ücretsiz olarak gerçekleştirebileceğiniz bir hizmet merkezidir.

14 Aralık 2007 tarihinde ING Grubu’nun Oyak Bank’ın %100 hissesini satın almasıyla ING Bank Türkiye tarihçesi başladı.
19 Haziran 2007 tarihinde ING ile Oyak Grubu, Oyak Bank’ın yüzde yüz hissesinin ING’ye satışı konusunda anlaşmaya varmış, 14 Aralık 2007 tarihinde satış ile ilgili BDDK onayı alınmasının ardından 24 Aralık 2007 tarihinde satış işlemleri tamamlanarak Oyak Bank ING Grup çatısı altına girmiştir.

Uluslararası en büyük finans kuruluşları arasında yer alan ING Grubu, 150 yıldır bankacılık, sigortacılık, varlık yönetimi alanlarında, bireysel ve kurumsal müşterilere geniş kapsamlı ürünler ve hizmetler sunan, dünyanın lider finansal hizmet kuruluşlarından biridir. Hollanda kökenli Grup, Asya’dan Amerika’ya, Avrupa’dan Avustralya’ya 40’ı aşkın ülkede, 94.000 çalışanı ile 67 milyon müşteriye hizmet sunmaktadır.

 

ing Bank Müşteri Hizmetleri,cagri Merkezi,telefon,ing bank müşteri temsilcisi,ing bank müşteri hizmetleri telefon numarası,ing bank müşteri hizmetleri iletişim,ing bank müşteri hizmetleri numarası,ing bank şikayet,ing bank telefon numarası
ing bank müşteri hizmetleri nosu,ıng bank