İng Bank Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numaralar

İng Bank Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numaralar

4

İng Bank Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numaralar

0850 222 0 600

ING_Bank_logo

ING Bank Telefon Bankacılığı, haftanın 7 günü 24 saat bankacılık işlemlerinizi hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde üstelik ücretsiz olarak gerçekleştirebileceğiniz bir hizmet merkezidir.

14 Aralık 2007 tarihinde ING Grubu’nun Oyak Bank’ın %100 hissesini satın almasıyla ING Bank Türkiye tarihçesi başladı.
19 Haziran 2007 tarihinde ING ile Oyak Grubu, Oyak Bank’ın yüzde yüz hissesinin ING’ye satışı konusunda anlaşmaya varmış, 14 Aralık 2007 tarihinde satış ile ilgili BDDK onayı alınmasının ardından 24 Aralık 2007 tarihinde satış işlemleri tamamlanarak Oyak Bank ING Grup çatısı altına girmiştir.

Uluslararası en büyük finans kuruluşları arasında yer alan ING Grubu, 150 yıldır bankacılık, sigortacılık, varlık yönetimi alanlarında, bireysel ve kurumsal müşterilere geniş kapsamlı ürünler ve hizmetler sunan, dünyanın lider finansal hizmet kuruluşlarından biridir. Hollanda kökenli Grup, Asya’dan Amerika’ya, Avrupa’dan Avustralya’ya 40’ı aşkın ülkede, 94.000 çalışanı ile 67 milyon müşteriye hizmet sunmaktadır.

 

ing Bank Müşteri Hizmetleri,cagri Merkezi,telefon,ing bank müşteri temsilcisi,ing bank müşteri hizmetleri telefon numarası,ing bank müşteri hizmetleri iletişim,ing bank müşteri hizmetleri numarası,ing bank şikayet,ing bank telefon numarası
ing bank müşteri hizmetleri nosu,ıng bank

Share.

About Author

3 Yıldır İnternet Aleminde Sayfalar Yapıyorum..İnsallah Sayfalarımız Sizlere Yardımcı Oluyordur..Yorum Yapmayı Unutmayın.

4 Yorum

 1. Bankanizin musterisiyim banka calisanlardan sikayetciyim ve kiredimi yatirdim 20 tl arac kiredisi bas vurdum.15 tl verdiler onuda sonra vermediler..kiredi notum herseyim yuksek o bankayla calisiyorum ama daha calismak isdemiyorum..

 2. bankanızın atmsinden işlem yaparken yanlışlıkla bilgi servisinize üye olmuşum şübeme gittim biz muhatabın deyiliz dediler merkezden halledeceksin biz işlem yaparken izmirden istanbulamı geleceğiz zaten merkez telefonlarınız cevap vermiyor veya ulaşamıyoruz .banka şübeleriniz müşteri ile ilgilenmiyor hep adres istanbulu gösteriyorlar .adı geçen üyelikten çıkmak istiyorum .tel .0536 467 65 56

 3. BAKİ UĞURLAR on

  24.10.2013 tarihinde saat 16.30 da UŞAK şubenize kredi borcumu yatırmak için gittim ve 445 sıra numarasını aldım biz sıramızın gelmesini beklerken cam bir bölmeden banka müdüre si olduğunu öğrendiğim bayan gişe memurlarında birinin yanına yanında iki işiyle gelip işlem yaptırmaya başladı hatta memureyi kaldırıp bilgisayarın başına kendisi geçerek o kişilerin kendisi işlemini yaptı. Ben de bu durumun haksızlık olduğunu sıra numarası almamızın ve beklememizin anlamı ne diye sordum müdüre hanım bana o kişilerin işlemlerinin sabahtan yarım kaldığını ve EFT’ lerinin yeni geldiği gibi beni hiç ilgilendirmeyen mazeretler ileri sürdü ayrıca beğendiğin yere şikayet edebilirsiniz dedi.
  Bir kurumda düzeni ve adaleti sağlamakla görevli ( müdür) bir kişinin böyle bir davranış sergilemesini kınıyorum ve size bu durumu şikayet ediyorum.
  Sonuç olarak şubedeki işlemim bu nedenle uzadı ve 40 dakika sonra saat 17.06 da paramı yatırabildim.
  BAKİ UĞURLAR
  FİŞ TARİHİ: 24.10.2013
  İŞLEMCİ ŞUBE.SİCİL. NO : 127.26951.123

 4. sn yetkili,
  kredi kartı ekstre basım ücreti kesileceği söylendi,msj olarak geldi,
  arıyorum müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum..
  böyle bir kesinti olmayacak denilmişti bana..
  lütfen bilgilendirirmisiniz..yada müşteri hizmetleri arayabilirmi..
  böyle bir kesintiyi kabul etmeyeceğimi bildirim…

Leave A Reply

Bunlar da ilginizi cekebilirclose
telefonbilgileri.com