Kemal Tanca Ayakkabı Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numaraları

Kemal Tanca Ayakkabı Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numaraları

0

Kemal Tanca Ayakkabı Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numaraları

444 1 TNC (862)

KAMİLTANCA

Mahmut Şevket Mah. Odesa Bulvarı Ersan Sk. No:24
Okmeydanı- Şişli / İstanbul

Tel : +90 212 253 40 00
444 1 TNC (862)
Fax: +90 212 256 05 73
musterihizmetleri@kemaltanca.com.tr

Kemal Tanca: Ayakkabı | Kadın Ayakkabı | Erkek Ayakkabı


Daha büyük bir haritada görüntüle

Kemal Tanca, 1950 yılında ilk adımı attığı ayakkabı sektöründe cesur, yenilikçi, şık ve kararlı adımlarla yürüdü. Üç kuşaktır öncülük ettiği sektörde onun için en önemli şey hep sizin duygularınız, arayışlarınız, beklentileriniz oldu. Her koleksiyonda daha büyük ve daha özgür adımlar atmak için cesareti hep sizin stil zevkinizden aldı. Ruhunda her zaman sizin bakışlarınızdan gelen büyük bir ışık vardı. Bayan ve erkek ayakkabı modellerinin yanı sıra ürünleri arasına deri aksesuarları katmaktaki ustalığı da sizden aldığı ilhamla başardı. Düne saygıyla, yarına sevgiyle, bugün için stilinizi tamamlayacak olan övgüye inandı ve öyle tasarladı her modelini.

Türkiye’deki 107 mağazasının tamamı kendisine ait olan Kemal Tanca, ürünlerinin %90’ını yurt içinde üretilirken %10’luk kısmını ise İtalya, Fransa ve İspanya’dan ithal ediyor. Kemal Tanca, 1950’den bu yana her an hayatınızda olmaktan keyif ve onur duyuyor.

Aklınızla, aşkınızla, bilginizle, deneyimlerinizle, sizi heyecanlandıran fikirlerinizle, tutkularınızla, hayallerinizle gidilecek bir yolunuz varsa, Kemal Tanca bu yolda sizinle yürümeye daima hazır.

Kemal Tanca, yeni moda alışkanlıkları ile kurulan yenidünyada size en şık modellerle eşlik etmek için hayata geçirdiği Tanca Plus mağazalarında; Armani Jeans, Calvin Klein, Versace Jeans, Just Cavalli, Ferre Milano, Fornarina, Guess ve birçok dünya markasının ürünlerini de bulundurmaktadır.

Kemal Tanca mağazalarının bulunduğu iller: Adana, Afyon, Aksaray, Ankara, Antalya, Balıkesir, Batman, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Mardin, Mersin, Muğla, Ordu, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Tekirdağ ve Trabzon.

Ayakkabı Toptan Satış Toptan satışımız vardır.

Bilgi İçin : +90 212 253 40 00 veya toptansatis@kemaltanca.com.tr

Share.

About Author

3 Yıldır İnternet Aleminde Sayfalar Yapıyorum..İnsallah Sayfalarımız Sizlere Yardımcı Oluyordur..Yorum Yapmayı Unutmayın.

Leave A Reply

Bunlar da ilginizi cekebilirclose
telefonbilgileri.com