Kuryenet Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numaraları

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numaraları

1

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numaraları

 444 93 93

KURYENET

Kuryenet A.Ş.
Telefon : +90 212 444 93 93
E-mail : info@kuryenet.com.tr

Kuryenet tüm ülkeye yayılmış 375 noktada verilen hizmetleri organize eden, saygın bir dağıtım pazarlama ve organizasyon şirketidir.

KARGONET ve NARPOST markaları ile dağıtım sektöründe iş çeşitliliği geliştiren şirket, birçok konuda sektördeki yaygın uygulamaların öncüsü olmuştur.

Kuryenet ilk kurulduğu günden itibaren, gönderileri barkodlatmak sureti ile gönderi takibi geliştiren ilk Türk firması olarak öncü görevini yerine getirmiştir. Ayrıca randevulu teslimat, kimlik karşılığı teslimat gibi sistemlerin de yaygınlaşmasında başrolü oynamıştır. Anında takip ve raporlama sistemleri ile, gönderilerin sahadaki her hareketi, sonuçları, tam ve doğru olarak müşterilerin anlık takibine sunulmuştur. Bilgi işlem ve Çağrı merkezi hizmetleri de grup bünyesindeki şirketler tarafından gerçekleştirilmektedir.

Share.

About Author

3 Yıldır İnternet Aleminde Sayfalar Yapıyorum..İnsallah Sayfalarımız Sizlere Yardımcı Oluyordur..Yorum Yapmayı Unutmayın.

1 Yorum

  1. OKŞAN SOYBELLi on

    Sağlam Sok. No:11/1 Karamürsel/KOCAELI adresinde ikamet etmekteyim.2kere oturum oluşturmama rağmen adresime İşbankası kartım gelmedi.Cumartesi en son gelineceği söylendi ama adrese hiçbir yetkili uğramadı.Gerekli cezai işlemin yapılmasını rica ederim. Karamürsel şubeye bugün 4e kadar kart teslimi yaparlarsa ordan alacağım..İyi çalışmalar..

Leave A Reply

Bunlar da ilginizi cekebilirclose
telefonbilgileri.com