TEB Türk Ekonomi Bankası Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numaralar

TEB Türk Ekonomi Bankası Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numaralar

0

TEB Türk Ekonomi Bankası Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numaralar

0850 200 0 666

teb-390x245

 

Her türlü şikayet, öneri ve teşekkürleriniz için tıklayın.

İletişim Adresleri:

Şirket Ünvanı: Türk Ekonomi Bankası A.Ş.

Ticaret Sicil No: 189356

Merkezinin Bulunduğu Yer: TEB Kampüs C ve D Blok Saray Mah. Sokullu Cad. No:7A – 7B Ümraniye 34768 / İSTANBUL

Türk Ekonomi Bankası Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0216 635 35 35

Çağrı Merkezi: 0850 200 0 666 (Bankacılık işlemleriniz için)

Bankacılık işlemleriniz, ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için 0850 200 0 666 TEB Telefon Şubesi’ni arayabilirsiniz.

Türk Ekonomi Bankası, “TEB Grubu” nun ilk kuruluşu olup 1927 yılında faaliyete başlamıştır. TEB Grubu şirketlerinin büyük bölümünün kurucusu ve hissedarı konumundadır.

1980’lerde bankalar genellikle ülke çapına yayılmış geniş şube ağları ile hizmet sunarken, TEB, o dönemlerde ağırlıklı olarak dış ticaret finansmanı ve yatırım danışmanlığı konularındaki faaliyetleri ile tanınmıştır.

Ülkemizdeki Özel Bankacılık faaliyetlerinin öncülüğünü yapan Türk Ekonomi Bankası, Türk bankacılık sektöründeki saygın ve ayrıcalıklı konumunu, genişlettiği şube ağı, ürün ve hizmetlerinin çeşitliliğinin yanı sıra, yatırım, leasing, factoring, sigorta ve portföy yönetimi gibi finans sektörünün çeşitli alanlarındaki iştirakleri ile sürdürmektedir.

Şubat 2000’de halka açılan TEB’in yüzde 84,25 oranındaki hissedarı TEB Mali Yatırımlar A.Ş., 10 Şubat 2005 tarihinde dünyanın 6., Euro bölgesinin en büyük bankası olan ve 87 ülkede faaliyet gösteren BNP Paribas ile ortaklık anlaşması imzaladı. Bu ortaklık; Türk finans sektörünün saygın ve güçlü markalarından biri olan TEB ile uluslararası bir marka olan BNP Paribas’nın güç ve deneyimlerini birleştirdi. Bu ortaklık anlaşması ile BNP Paribas; TEB Yatırım, TEB Leasing, TEB Factoring, TEB Sigorta, TEB Portföy Yönetimi ve Amsterdam’da bir Hollanda bankası olarak faaliyet gösteren TEB NV’de pay sahibi oldu.

 

Arama Etiletleri:teb iletişim numarası,teb bankası müşteri hizmetleri,teb bankası müşteri hizmetleri no,teb bankası müşteri hizmetleri numarası,teb bankası kredi hesaplama,teb bankası müşteri hizmetleri telefon numarası

Share.

About Author

3 Yıldır İnternet Aleminde Sayfalar Yapıyorum..İnsallah Sayfalarımız Sizlere Yardımcı Oluyordur..Yorum Yapmayı Unutmayın.

Leave A Reply

Bunlar da ilginizi cekebilirclose
telefonbilgileri.com