Tekzen Şikayet Müşteri hizmetleri Çağrı Merkezi Adres iletişim Telefon Numaraları

Tekzen Şikayet Müşteri hizmetleri Çağrı Merkezi Adres iletişim Telefon Numaraları

444 85 96

Adres : Osmaniye Mah. Çırpıcı Yolu
34720 Merter, Bakırköy/İSTANBUL

Telefon : 0212 660 10 11
Faks : 0212 561 02 07

tekzen-logo

18 yıldır, doğru strateji ve hedeflerle, marka değerini daha da yükselterek büyümeyi sürdüren Tekzen, DIY (Do It Yourself- Kendin Yap) konsepti ve “Türkiye’nin yüzde yüz yerli sermayeli, ilk yapı marketi” adıyla başladığı bu serüvende, (2013 Mayıs ayı itibariyle) 47 ilde, 98 mağazasıyla hizmet vermektedir. Mağazalarının konseptlerini, müşteri ve ürün portföyüne göre yenileyen Tekzen’in 83 DIY, 14 Express, 1 Zen Harmony adı altında hizmet noktaları bulunmaktadır.

“Sektöründe en kapsamlı dağıtım ağı ve dünyada tanınan bir marka olmak” vizyonundan hareketle, yurt dışı ayağında, yerli marka olarak ilk defa Romanya’da açtığı mağazasıyla dikkat çeken Tekzen, geçtiğimiz günlerde de Irak Erbil’de bir mağaza açtı. Yapı marketin öncüsü, 2013’ün ilk yarısında Irak’ta ikinci mağazasını açmayı hedefliyor. Yurt dışı bundan sonraki hedefleri arasında, Gürcistan ve Kıbrıs yer alıyor.

happy wheels

About Mustafa Yılmaz

3 Yıldır İnternet Aleminde Sayfalar Yapıyorum..İnsallah Sayfalarımız Sizlere Yardımcı Oluyordur..Yorum Yapmayı Unutmayın.

One thought on “Tekzen Şikayet Müşteri hizmetleri Çağrı Merkezi Adres iletişim Telefon Numaraları

  1. nevin ipekler

    ben sipariş duşakapin sipariş ettim parayı yatırdım ama müşteri hizmetlerini aradım bir sonuç yokonaylandığı görünmüyor dendi para yatı nasıl böyle büyük bir virma bunu yapar 10 gün oldu lütfen ilgilenin ben yoksa yasal işlem başlatacağım her gün arıyorum siz arayın bilgi verin diyorum yok

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>